Laktator elektryczny Lactina Plus Medela - stan - UŻYWANY

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 400,00 zł 400.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

LAKTATOR LACTINA ELECTRIC PLUS - STAN - UŻYWANY                                                                                           

Profesjonalny, elektryczny moduł napędowy z separacją mediów (elementy mechaniczne urządzenia nie mają bezpośredniego kontaktu z elementami, które pozostają w kontakcie z pokarmem), przeznaczony do pracy w szpitalach i wypożyczalniach. Współpracuje ze wszystkimi laktatorami ręcznymi lub końcówką sterylną. Odwzorowuje ssanie właściwe (wolne i głębokie), posiada regulację siły ssania i opcjonalnie umożliwia odciąganie pokarmu z obu piersi jednocześnie. 

Moduł napędowy / część niebieska z fotografii / wymagane jest dokupienie indywidualnej końcówki kontaktującej się z mlekiem mamy. 

  • I opcja: lactaset - cena 105,00 PLN - na jedną pierś/ kompatybilny z modułem napędowym, zakupiony pozostaje w domu pacjentki, służy jako laktator ręczny
  • II opcja : lactaset - cena 159,00 PLN - na dwie piersi /kompatybilny z modułem napędowym, zakupiony pozostaje w domu pacjentki, służy jako laktator ręczny/
  • III opcja: Zestaw jednodniowy ONE DAY – M/24 PLN , L/26 PLN do wykorzystania przez 24 h / sterylny gotowy do użycia
  • IV opcja: Zestaw wielokrotnego użytku pojedynczy – 78,00 PLN / podwójny – 165,00 PLN / części kontaktujące się z mlekiem / Wszystkie części są dostępne w wypożyczalni.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl